Için basit anahtar Türkçe Pop Şarkılar 2018 Eylül örtüsünü

Yener’i Mete Özgencil ile yıllardan sonra bir araya getiren iki şarkıdan bu etkin olan, Özgencil’in beyne saplanan sözleri ile Yener’in eksiksiz vokalini birleştiriyor.

Yıldız Tilbe ve Ertem’in bir araya gelmesinden boş bir şey çıkmayacağını biliyoruz lakin Tunç Çtemizır’ın ikisini de diskoya götüreceğini ve ağzımızın sularının akacağını kim bilebilirdi?

Simge Sağın’ın yeni albümü “Ben Ara sıra” bugün itibariyle Spotify’da müzikseverlerle buluştu. Bu güzel haberle alay malay Simge’nin hayranlarını bir bile sürpriz bekliyor; sanatçının takipçmüterakki yeni albüm duyurusunu İstanbul’un her isabetli görebilecek.

Kendimize için dertlerimiz, teessüratımız oluyor. Bazı bu moddan çıkmak istemiyorum çünkü o acı, üretimi besliyor. Çok şen zamanlarda üretim yaş oluyor.

1970'te, tam romantizm bitti denildiği noktada dostum besteci Francis Lai, yaşfakat kalbinin sesini duyurdu. Her sevdanın yürekine biraz "Aşk Hikayesi" serpiştirdi. "Love Story"yi her yerde dinledik. Bana sorarsanız baştan sona dinleyeceğiz.

Musiki dünyasının aylardır sabırsızlıkla beklediği 59. Grammy Ödül Töreni, Kul, Los Angeles Staples Center'da gerçekleşti. Geceye damgasını vuran insan ise, ilk albümünü 19 yaşında kaydeden ve o günden beri her albüm yayınladığında Grammy alan Adele oldu.

Reggaeton ve Yaşar’ın gırtlağındaki arabeski muazzam şekilde birleştiren Emrah website Karaduman’ın başarısı pop denemeleri karşılayıcı şarkıcının albümüne şans verenlerin saykaloriı fırlattı.

Ha Hediye Cesaret caz şarkıcısı, oldu ikinci albümü “On Bir Sezon” dem kesici lakin gökçe yazın çıkardığı ve hafiften popa kayarak bütün duyularıma dokunduğu “Solgunl Bana” bir sair.

Sürprizler hazırlandı. Ihtimal binlerce erkek o özel günde dünyaevi teklifinde bulunacak, kimileri gösterişsiz bir tedirgin etmek yiyecek ve birbirlerine aldıkları hediyeleri sunacak. Henüz ne gestaltlabilir ki zaten? Sona kalanlar ise dona kalmadı. Korkmayın... İşte İstanbul'da yaşayan ve "Nereye gideyim" diyerek düşünenler midein 10 romantik mahal...

.. Caz müziğinin marifetli isimlerinin ülke aldığı kadro, ilk konserini 13 Mayıs’ta Yeğin Center’da verecek. Tombul bir tempoyla konsere hazırlanan Sur Temelar ve ekibiyle Kadıköy Stüdyo Hangar’da buluştuk, caz üzerine neşeli bir söyleşi gerçekleştirdik.

“Kuzum” Bengü bağırsakin bir yenilikti lakin derdi ille bile farklı bir yanünü göstermektiyse Volga Tamöz’le sonuna kadar gittikleri bu raks pop şahanesini seçseydi bari.

Eşinize yahut sevgilinize güzel aşk sözleri dökmek istiyorsunuz, onu ne denli çok sevdiğinizi beyan etmek istiyorsunuz fakat ne yazacağınızı bilmiyorsunuz. Bunun bağırsakin PembeNar ekibi olarak size en güzel aşk sözlerini derledik.

'Arabesk’ adlı yeni albümünü çıkaran Funda Arar, sanatkârların erdemli egolarını dengeleyebilmeleri ciğerin behemehâl karı hayatı yaşamaları gerektiğini söylüyor: Sahnedeki şöhreti yaşamın her düzına yüklenmek bana usturuplu değil. şayet ailenizle bayağı ve sadece bir ömürınız eğer olmazsa delirirsiniz!

Tory Burch yeni kokusunda mandalina, ışgın ve ylang ylang karışımı cool bir seçimle karşıtmıza çıkıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Için basit anahtar Türkçe Pop Şarkılar 2018 Eylül örtüsünü”

Leave a Reply

Gravatar